2 квіт. 2025 р.
Зараз сучасні кораблі Seabourn Venture і Seabourn Pursuit активно курсують північними морями.
В Італії спустили на воду два судна-близнюки – експедиційні кораблі полярного класу Seabourn Venture і Seabourn Pursuit. Вони були побудовані італійським суднобудівельником T. Mariotti, зі сталі, виробленої компанією Метінвест Ріната Ахметова – знадобилося 10 тисяч тонн гар ячекатаного листа, повідомила напередодні пресслужба холдингу.

Мова йде по круїзні кораблі, які оснащені сучасним обладнанням і технологіями. Вони можуть здійснювати подорожі до Арктики й Антарктики в осінній і літній сезон. На кожному судні – 10 палуб, 8 з яких – з доступом для пасажирів.
Кораблі обладнані для максимального комфорту пасажирів: ресторани й бари, оздоровчий комплекс із тренажерною залою, залою для аеробіки, салоном краси, сауною, спа-басейном, процедурними кабінетами для масажу, є відкритий басейн на кормі та відкриті джакузі, декілька магазинів та бутиків.
Наразі Seabourn Venture і Seabourn Pursuit активно курсують північними морями.
У компанії нагадали, що по всьому світу є знакові об’єкти, створені зі сталі Метінвесту.
"Головними з них є найбільший у світі вітрильний лайнер Flying Сlipper, культурний простір The Shed у Нью-Йорку, та улюблене місце закоханих – хмарочос The Shard у Лондоні. Також сталь Метінвесту використовувалась при будівництві НСК Олімпійський та скляного пішохідного мосту у Києві, а також для зведення саркофагу ЧАЕС", – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, група Метінвест стала найбільшим експортером України за підсумками 2024 року. Відповідний рейтинг оприлюднило видання Forbes Ukraine.
Також повідомлялося, що Метінвест посів перше місце у рейтингу найбільших приватних бізнесів України, з виторгом у 270,5 млрд грн.